Nulté ročníky y

Nulté ročníky

Řadit dle: hodnocení serveru, názvu, ceny

MEDICÍNA + FARMACIE - ONLINE („nultý ročník“) - 2021/22

MEDICÍNA + FARMACIE („nultý ročník“) 2020/2021

logo garance vrácení penězPROGRAM GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ PŘI NEPŘIJETÍ NA VŠ

Kurz je přípravou na studium na přírodovědeckých, pedagogických, lékařských a farmaceutických fakultách.

Kvůli současné situaci kolem pandemie Covidu-19 vypisujeme všechny kurzy ve dvou verzích. 1. Kurz v online podobě se živou výukou lektora v malé skupině s podklady online. 2. Kurz v prezenční podobě s výukou ve škole (v případě zhoršení pandemie bude prezenční kurz převeden do online).

• kurz je rozdělený na bloky Biologie, Chemie, Fyzika
  • lektor vám předá informace a rady o přijímacím řízení
  • prověříte svoje znalosti a doplníte o další poznatky
  • A pokud věnujete přípravě 100 % úsilí a přesto to nevyjde? S námi nic neriskujete – u nultých ročníků v Praze a Brně poskytujeme garanci vrácení peněz v případě nepřijetí na daný obor.

PSYCHOLOGIE („nultý ročník“) přípravný kurz - 2021/22

PSYCHOLOGIE („nultý ročník“) přípravný kurz

logo garance vrácení penězPROGRAM GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ PŘI NEPŘIJETÍ NA VŠ

Kurz je především určen pro přípravu na studium psychologie, ale svojí náplní je zajímavý i pro širokou veřejnost a zájemce o obor psychologie.

Proč si vybrat tento kurz?

• důkladná příprava na písemnou i ústní část zkoušky
  • získáte celkový přehled o psychologii
  • lektoři věnují maximální pozornost Vaší přípravě
  • vyzkoušíte si mnoho testů
  • A pokud věnujete přípravě 100 % úsilí a i přesto to nevyjde? S námi nic neriskujete – u nultých ročníků v Praze a Brně poskytujeme garanci vrácení peněz v případě nepřijetí na daný obor.

PRÁVA („nultý ročník“) přípravný kurz - 2021/22

PRÁVA („nultý ročník“) přípravný kurz 2020/2021

logo garance vrácení penězPROGRAM GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ PŘI NEPŘIJETÍ NA VŠ

Kurz systematicky připravuje na aktuální požadavky přijímacích zkoušek na všechny právnické fakulty v ČR (Právnická fakulta UK v Praze, Právnická fakulta MU v Brně, Právnická fakulta ZČU v Plzni a Právnická fakulta UP v Olomouci).

• příprava na testy NSZ SCIO
  • příprava na Testy studijních předpokladů Masarykovy univerzity
  • příprava na testy ZSV
  • naučíte se strategii řešení testů
  • řešení typových úloh

POLICEJNÍ AKADEMIE ČR -(" nultý ročník") - 2021/22

POLICEJNÍ AKADEMIE ČR - (

Kurz intenzivně připravuje na studium nejen na fakultách Policejní akademie

Proč si vybrat tento kurz?

• kurz seznámí s průběhem a obsahem přijímacích zkoušek
  • přípravíme na Národní srovnávací zkoušky ze základů společenských věd (NSZ ZSV)
  • dozvíte se více o Policejní akademii a oborech, které na ní lze studovat
  • seznámíte se základy práva

Cena od: 5 690 Kč | detail

POLITOLOGIE A MEZINÁRODNÍ VZTAHY („nultý ročník“) přípravný kurz - 2021/22

POLITOLOGIE A MEZINÁRODNÍ VZTAHY („nultý ročník“) přípravný kurz

logo garance vrácení penězPROGRAM GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ PŘI NEPŘIJETÍ NA VŠ

Kvůli současné situaci kolem pandemie Covidu-19 vypisujeme tento kurz jen ONLINE. Kurz v online podobě se živou výukou lektora v malé skupině s podklady online.

Kurz je přípravou na studium politologie, mezinárodních vztahů, evropská a teritoriální studia.

Proč si vybrat tento kurz?

• intenzivní příprava na přijímací zkoušky na FF UK, FSS MU, FSV UK, FHS ZČU a další fakulty

• kurz seznámí s průběhem a obsahem přijímacích zkoušek - procvičování testů z minulých let

• výuka probíhá na základě výkladu daných tematických okruhů a rozboru základních děl politické filosofie a politické teorie
  • kurz je určen nejen zájemcům o studium oboru, ale i široké veřejnosti

Cena od: 7 490 Kč | detail

ŽURNALISTIKA („nultý ročník“) přípravný kurz - 2021/22

ŽURNALISTIKA a MEDIÁLNÍ STUDIA („nultý ročník“) přípravný kurz - 2020/21

logo garance vrácení penězPROGRAM GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ PŘI NEPŘIJETÍ NA VŠ

Kurz je přípravou na studium žurnalistiky, mediálních studií či public relations.

Kvůli současné situaci přesouváme všechny naše kurzy do online podoby.

Výuku vždy povede lektor živě, studenti budou mít možnost s ním komunikovat v reálném čase a budou dostávat zpětnou vazbu. Navíc budou lektoři posílat připravené podklady, testy do emailů. Online podoba kurzů bude trvat do odvolání. Pokud se situace kolem Covidu-19 zlepší, kurzy budou prezenční.

Proč si vybrat tento kurz?

• vede zkušená lektorka Mgr. Strouhalová, jejíž studenti jsou každoročně úspěšní u příjímaček
  • zvládnete složité jevy v českém jazyce
  • zorientujete se v české mediální scéně i v české a zahraniční politice
  • rozvinete kreativní myšlení.
  • procvičíte typové otázeky a cvičení z minulých přijímacích testů
  • máte možnost konzultovat svoji přípravu s odborníky v oboru

TSP MU online - Kurz na poslední chvíli

Modul TSP MU online

Kurz systematicky připravuje na testy TSP Masarykovy univerzity, které se používají jako přijímací zkoušky a to na těchto fakultách:

• Pedagogická

• Přírodovědecká

• Právnická

• Filozofická

• Ekonomicko-správní

• Fakulta informatiky

Poslední šance se připravit těsně před přijímačkami!

• příprava na Testy studijních předpokladů Masarykovy univerzity
  • testy používá celá řada fakult MU
  • naučíte se strategii řešení testů
  • řešení typových úloh
  • poslední příležitost připravit se v kurzu
  • krátce před přijímačkami - budete mít nacvičené příklady stále čerstvě v hlavě!
Cena od: 3 300 Kč | detail