Naši lektoři

Kontakt

Informace ke knihám a kurzům
amoskola@kampomaturite.cz
Mobil: 606 411 115
AMOS – KamPoMaturite.cz, s.r.o.
Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7


TOPlist

AMOS - KamPoMaturite.cz, s.r.o.

AMOS působí na trhu vzdělávání od roku 1998.

Od začátku se AMOS snaží naplnit svůj slogan "Vaše brána ke vzdělání".

AMOS v číslech

45 000 Každý týden navštíví naše stránky přes 45 000 studentů

15 000 Ročně prodáme přes 15 000 učebnic

2 500 Ročně připravíme přes 2500 studentů k přijímacím zkouškám - zajímají vás reference? Najdete je zde.

3 Úspěšnost absolventů našich přípravných kurzů u přijímaček je 3x vyšší, než je průměrná úspěšnost u dané školy

 

Kdo jsme a co děláme:

Vzdělávací agentura

Od roku 1998 se specializujeme na přijímací zkoušky VŠ, SŠ, maturitu, pomaturitní a jazykové vzdělávání.

Nakladatelství a vydavatelství AMOS

Vydáváme učebnice k připravě na přijímací zkoušky VŠ (edice Jak se dostat na vysokou), na přijímací zkoušky SŠ (edice Chci se dostat na gymnázium), vypracované otázky k maturitě. Rovněž vydáváme multimediální výukové CD/DVD a časopisy.

Vzdělávací agentura AMOS - Přípravné kurzy

Připravujeme studenty na přijímací zkoušky na vysoké školy v Praze, v Brně a v Ostravě. Otevíráme jednoleté přípravné kurzy ("nulté ročníky"), semestrální kurzy, kompletní informace najdete zde, můžete si také přečíst názory studentů, kteří kurzy absolvovali. Výhody našich kurzů:

  • 3x vyšší úspěšnost u přijímacích zkoušek
  • 94% spokojených studentů, reference zde.
  • obsah kurzu zaměřen na konkrétní přijímací zkoušky
  • zpětná vazba, interakce s lektorem, sledování spokojenosti a úspěšnosti studentů
  • zkušení lektoři, publikující učebnice k přijímacím zkouškám
  • optimální velikost studijní skupiny - do 30 studentů
  • intenzivní testování v průběhu kurzu

Časopis Kam Po Maturitě - Katalog pomaturitního vzdělávání

Od roku 2006 vydáváme časopis Kam po maturitě.cz. Časopis vychází třikrát ročně a je distribuován zdarma prostřednictvím výchovných poradců maturitním ročníkům na všech středních školách. Je k dispozici i v online verzi (casopis.kampomaturite.cz).

Knihkupectví - eshop

Provozujeme knihkupectví - eshop, kde najdete vše k přípravě na maturitní a přijímací zkoušky VŠ, SŠ, jazykové učebnice. AMOS nabízí ve své specializovaném knihkupectví veškerou v ČR vydanou literaturu k přijímacím zkouškám VŠ, SŠ a maturitě. Navíc nabízí učebnice, cvičebnice, slovníky a výukové CD ke studiu cizích jazyků. 

Seznamy škol

Zpracováváme online adresáře všech vzdělávacích institucí v ČR (www.VysokeSkoly.com, www.VyssiOdborneSkoly.com, www.JazykoveSkoly.com, www.StredniSkoly.com, www.ZakladniSkoly.com, www.UcebniObory.com, www.Autoskoly.com).

Seminárky.cz a Čtenářský-deník.cz

Od července 2011 provozujeme portály Seminarky.cz a Ctenarsky-denik.cz, kde najdete databázi více než 27000 prací. Stáhnout si zde můžete maturitní a státnicové otázky a další práce pro střední i vysoké školy.

Specialista na marketing zaměřený na studenty:

Vydáváme časopis Kam po maturitě.cz, Kam po škole.cz, provozujeme internetové portály a soutěže. Pokud máte zájem oslovit studenty, víme jak na to a hlavně nabízíme cílenou možnost oslovovat studenty na internetu. Další informace najdete zde.

Kontakt na nás najdete zde.

 

Naši lektoři

Psychologie

Lektorka Mgr. et Mgr. Nikola Frkalová - vede ONLINE  kurzy Psychologie

Ve vzdělávací agentuře AMOS učím již sedm let v přípravném kurzu psychologie. Také jsem paní učitelkou na základní škole a mám ukončenou jednooborovou psychologii na FF UK.
Školu mám nejraději z pozice učitele, ale ráda na chvíli vydechnu a zasednu do lavic, kde nasávám další znalosti.
Ve volném čase ráda sportuji nebo sleduje nejrůznější seriály. Nejvíc miluji poznávání nových zemí. Snažím se při každé volné chvilce vyrazit někam do neznáma za hranice naší krásné země.

Lektorka Mgr. Lea Slavkovská - vede  prezenční kurzy Psychologie v Brně

Volám sa Lea, mám 25 rokov a som absolventkou Filozofickej fakulty Masarykovej univerzity v odbore Psychológia, kde som absolvovala bakalárske aj magisterské štúdium. Momentálne sa špecializujem na oblasť pracovnej psychológie, kde sa zameriavam primárne na nábor zamestnancov, kariérne poradenstvo a dopravne-psychologické vyšetrenie, v minulosti som mala skúsenosť aj ako dobrovoľník pre neziskovú organizáciu. Psychológia je okrem práce pre mňa aj koníčkom a rada vám predám svoje vedomosti, zážitky a skúsenosti a pokúsim sa byť čo najviac užitočná pri vašej príprave na prijímačky.

Lektor  Bc. Ondřej Jaroš - vede prezenční kurzy Psychologie v Ostravě

Jmenuji se Ondra a jsem absolventem bakalářské jednooborové psychologie na FF OU. Osobně mě baví nejvíce témata jako je psychologie osobnosti, psychopatologie, vývojová psychologie a forenzní psychologie. Mám již za sebou také kurz krizové intervence a přispívám články do nově vznikajícího psychologického časopisu Psychomat. V budoucnu bych se chtěl věnovat firemní psychologii a psychologii práce a organizace.
Kurz povedu již třetím rokem a na nováčky se opět moc těším. Na lektorství mám nejraději zájem studentů o širokou škálu témat, která spolu můžeme během kurzu prodiskutovat a propojit teorii s reálným světem. Mým cílem je předat jednak co nejkvalitnější základ pro studium psychologie včetně osobních zkušeností, rad, materiálů a konkrétního zaměření na přijímací zkoušky písemné i ústní, jednak praktické dovednosti použitelné v každodenním životě a náhled na všední věci nevšední formou. 
 

Lektor Mgr.  Karolína Honzíková - vede prezenční kurzy Psychologie v Praze

V kurzech společnosti Amos - Kam Po Maturitě vyučuji druhým rokem. Působím zde jako lektorka v přípravných kurzech na přijímací zkoušky ke studiu   Psychologie. Jsem studentkou  jednooborové psychologie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Studiu se pilně věnuji a své zkušenosti naplno předávám budoucím studentům. Aktivně spolupracuji jako dobrovolnice ve FN Plzeň, projekt  SPOLU. Jsem Projektová manažerka v Psychočasu. Zajímám se o všeobecnou primární prevenci

Ve volném čase se věnuji studiu jazyků angličtina, francouzština a španělština.  Mám ráda hudbu, tanec a sportování.

Lektor Bc. Eliška Laurinová -  vede ONLINE  kurzy Psychologie. 

V kurzech společnosti Amos - Kam Po Maturitě vyučuji prvním rokem. Působím zde jako lektorka kurzů Psychologie, v přípravných kurzech. V roce 2021 jsem ukončila bakalářské studium jednooborové psychologie na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích, ve svém návazném studiu pokračuji pod FSS na Masarykově univerzitě v Brně. Studiu se věnuji  jak se dá a své zkušenosti naplno předávám budoucím studentům.  Volný čas trávím s přáteli, s rodinou a dobrou knihou. Ráda chodím do přírody.    

Lektorka Bc. Adina Šťávová - vede ONLINE kurzy - Psychologie

V kurzech společnosti Amos - Kam Po Maturitě vyučuji prvním  rokem. Působím zde jako lektor v přípravných kurzech na přijímací zkoušky ke studiu   Psychologie. V roce 2022 jsem ukončila studium Bc.  Filozofická fakulta Masarykova univerzita : - jednooborové bakalářské studium psychologie. V současné době pokračuji ve studiu - Filozofická fakulta Masarykova univerzita:  navazující magisterské studium psychologie. Věnuji se také cizím jazykům, angličtině, němčině a nizozemskému jazyku.

Ve volném čase pracuji jako dobrovolník a konzultant např. v organizaci Práh jižní Morava, v Pedagogicko-pschologické poradně v Brně a jako školní psycholožka v SOŠ a SOU Kuřim s.r.o. Práce s klienty, studenty a žáky mě velice baví a je mým koníčkem. Ráda předávám zkušenosti druhým. 

Medicína

Lektorka Mgr. Jana Cízová Lomozová vede online kurzy Medicíny. Má s výukou kurzů medicíny bohaté zkušenosti (vyučuje je sedmým rokem) a její kurz patřil k těm nejlépe hodnoceným. V online výuce se intenzivně věnuje všem studentům, připravuje pro ně také testy a doplňkové materiály, které jim posílá. 

Při přijímacích zkouškách na 2.LF UK dosáhla z biologie, chemie i fyziky 100% úspěšnosti, na 1.LF byla přijata díky průměru 1,00 a na 3.LF díky vítězství v krajském kole Chemické olympiády v maturitním ročníku. 

Mezi její koníčky patří tandemová cyklistika (jízda na dvojkole), kočky a plavání.

Lektor Mgr. Jan Cíza - vede  online kurzy Biologie

V kurzech společnosti Amos - Kam Po Maturitě vyučuje třetím rokem. Působí zde jako lektor kurzů biologie, v přípravných kurzech na přijímací zkoušky na medicínu a jiné přírodovědné obory. Má úspěšně ukončený 5. ročník medicíny na 2. lékařské fakultě UK v Praze. Byl přijat na 1.LF UK, 2.LF UK a LF UK v Hradci Králové. Na přijímacích zkouškách na LF UK v Hradci Králové dosáhl 1.místa ze všech uchazečů o studium medicíny.

Mezi jeho koníčky patří tandemová cyklistika (jízda na dvojkole) a fotografování.

Lektorka Mgr. Lýdie Plačková – vede ONLINE kurzy Chemie a Fyzika v kurzech Medicína

Ve společnosti Amos - Kam Po Maturitě vyučuji druhým rokem. Působím zde jako lektorka v přípravných kurzech na přijímací zkoušky ke studiu  na Medicínu. Vystudovala jsem  Přírodovědnou fakultu, obor Fyzika pro vzdělávání a Chemie pro vzdělávání. V současné době studuji (doktorand) na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích, Přírodovědné fakultě, obor Biofyzika a Chemie životního prostředí. 

Své zkušenosti naplno předávám budoucím studentům doučovacích a přípravných kurzech.Volného času mnoho nemám, plně se věnuji studiu a studentům, občas si vyjdu na schůzku s přáteli a do přírody.

Lektorka Adéla Filipiová -  vede prezenční kurzy Medicína (chemie, fyzika, biologie)

V kurzech společnosti Amos - Kam Po Maturitě vyučuji prvním rokem. Působím zde jako lektorka kurzů Medicína,v přípravných kurzech k příjímacím zkouškám na VŠ. V roce 2021 jsem ukončila středoškolské vzdělání maturitní zkouškou na Gymnáziu Praha 6, Arabská. V současné době studuji ve druhém ročníku 1. Lékařské fakulty UK Studijní program: Všeobecné lékařství

Považuji se za empatického člověka, myslím, že působím na své okolí milým a veselým dojmem. Dobře komunikuji s lidmi, mám ráda příjemnou atmosféru. Řekla bych, že mám ucelený přednes, dokážu přednášet srozumitelně a mám trpělivost s případnými dotazy a určitě se nebráním diskuzi. U zkoušek jsem zatím neměla větší problémy. Studium je mým koníčkem, i když někdy dost náročným. Ráda si od něj odpočinu u sportu, běhám nebo chodím na lezeckou stěnu.

Lektor Tomáš Vebr -  vede  prezenční kurzy Medicína (chemie, fyzika, biologie)

V kurzech společnosti Amos - Kam Po Maturitě vyučuji prvním rokem. Působím zde jako lektor kurzů medicína, v přípravných kurzech na  přijímací zkoušky na medicínu a jiné přírodovědné obory. Jsem student Všeobecného lékařství na 1. Lékařské fakultě v Praze, úspěšně studuji 3. ročník. 

Studiu se pilně věnuji a své zkušenosti naplno předávám budoucím studentům. Volný čas trávím s přáteli a s rodinou.

Práva, ZSV, OSP,  TSP

Lektor Mgr. Lektor Tomáš Grulich - vede prezenční kurzy Práva (OSP TSP)

V kurzech společnosti Amos - Kam Po Maturitě vyučuji  dvaadvacátým  rokem. Působím zde jako lektor kurzů   pro přijímací zkoušky na VŠ. Učím především testy obecných studijních předpokladů, okrajově i základů společenských věd. Vystudoval jsem obor logika a filosofie na FF UK Praha, což mi poskytlo základ porozumění jak pro logiku moderní, matematickou, tak tradiční aristotelskou sylogistiku, které obě bývají v přijímacích testech využívány. Kromě těchto kurzů vedu dlouhodobě seminář logiky pro studenty ZSV na UK.

Lektor Ing. Stanislav Kappel, Ph.D. -vede  online kurzy Práva - specialista na OSP, TSP; 

Je odborník s pedagogickou praxí a zkušenostmi a předá Vám cenné informace o přijímacích zkouškách. Je  také autorem učebnic a publikací určených k přípravě na tyto zkoušky. Díky optimální velikosti studijních skupiny může reagovat na dotazy a podněty a také získat zpětnou vazbu od studentů a probere s Vámi náročnou látku, doporučí vhodnou literaturu.  Naším společným cílem je, abyste se dostali na Vámi vybranou vysokou školu a čas, který věnujete výuce, byl pro Vás příjemný a užitečně strávený.

Lektor Tereza Kočová – vede prezenční kurzy ZSV v rámci kurzů Práva.

V kurzech společnosti Amos - Kam Po Maturitě vyučuji prvním rokem. Působím zde jako lektorka kurzů ZSV v rámci kurzů Práva, v přípravných kurzech k příjímacím zkouškám na VŠ. V roce 2018 jsem ukončila středoškolské vzdělání maturitní zkouškou na SZŠ a VOŠZ 5. května – zdravotnické lyceum. Při studiu na střední škole jsem se začala velice zajímat o historii a humanitní vědy moji profesoři nasměrovali mé studium na Filosofickou fakultu. Dostala jsem se na Univerzitu Jana Evangelisty Purkyně do Ústí nad Labem, kde v současné době studuji.U zkoušek jsem zatím neměla větší problémy. Studium je mým koníčkem, i když někdy dost náročným.

Ráda své zkušenosti předám novým studentům, právě v přípravných kurzech. Ve volném čase ráda cestuji a procvičuji angličtinu a němčinu.

Lektor – Bc. Kamila Fišerová - vede prezenční kurzy ZSV.

V kurzech společnosti   Amos   - Kam Po Maturitě vyučuji prvním rokem. Působím zde jako lektor v přípravných kurzech ZSV na přijímací zkoušky na VŠ, kde je podmínkou zkouška Scio ZSV.  

Studovala jsem VOŠ sociálně právní v Praze, dále jsem studovala na Karlově univerzitě Filosofickou fakultu, obor Andragogika a personální řízení. Úspěšně jsem složila zkoušky jako certifikovaný lektor pro oblast vzdělávání a certifikovaný kouč prodejních dovedností. V současné době pracuji jako Team Leader zákaznického centra u jedné velké společnosti.

Vždy mě bavilo a zajímalo vzdělávání a učení a následné předávání zkušeností studentům.

Ve volném čase se věnuji své rodině, mám ráda dobré knihy a hudbu.

PAČR, ZSV

Lektorka  JUDr. Kateřina  Boušková  - vede prezenční  i ONLINE kurzy  PAČR a ZSV

V kurzech společnosti Amos - Kam Po Maturitě vyučuji druhým rokem. Působím zde jako lektorka kurzů PAČR, Základy práva a Základy společenských věd. Připravuji studenty na přijímací zkoušky na fakulty Policejní akademie a na národní srovnávací zkoušky ze základů společenských věd (NSZ ZSV).

Studovala jsem na Univerzitě Karlově, Právnickou fakultu, rok 2021

V současnosti pracuji jako právník ve státní správě.

Své zkušenosti ze studia věnuji a naplno předávám budoucím studentům. 

Ve volném čase  studuji jazyky, angličtinu a němčinu, mám ráda přírodu, turistiku a dobrou knihu.

Lektorka Natálie Tomková - vede ONLINE kurzy  PAČR a ZSV

V kurzech společnosti Amos - Kam Po Maturitě vyučuji třetím rokem. Působím zde jako lektorka v přípravných kurzech na přijímací zkoušky ke studiu na Policejní akademii, v kurzech ZSV a základy práva.

Jsem studentkou Pedagogické fakulty UK v Praze, úspěšně studuji  obor Dějepis + ZSV.  Studiu se pilně věnuji a své zkušenosti naplno předávám budoucím studentům.

Mým velkým koníčkem je historie.  Ve volném čase ráda sportuji, běhám, scházíme se s přáteli a ráda čtu historickou literaturu.

MATEMATIKA

Lektor Marek Patočka - vede kurzy matematiky

Matematika je sice abstraktní vědou, ale je základem pro ostatní obory a nutí nás přemýšlet v souvislostech. Může být základem i pro psychologii, fyziku, technické obory, ekonomiku atd. . Mám dobré zkušenosti při formě výuky více studentů ve skupině. Nabízím propracovanou možnost online výuky s elektronickou tabulí pomocí Google Meet. Jinak motto zní : "Trénink dělá z učně Mistra", což znamená počítat, počítat a počítat...., je to nutná další věc k úspěchu složení zkoušky z matematiky, což někteří lidé opomíjejí. Pro přirovnání: někdo ukáže běžci, jak má běhat, ale pokud nebude trénovat, maratón nikdy neuběhne a pokud ano, tak bude na posledním místě. Učím názorně, aby matematika byla pro vás zajímavou a inspirující, jednoduše zábavou. Můžete se ptát na co chcete, i na úplnou banalitu ze ZŠ, tak pojďte a zkusme to spolu, budu se na vás těšit :-).

 

ŽURNALISTIKA

Lektorka Mgr. Dana Strouhalová - vede prezenční kurzy žurnalistiky v Praze

Už během studií na fakultě žurnalistiky UK v Praze získávala cenné zkušenosti v redakci podnikových novin a rozhlasu velké chemické společnosti. Později se stala vedoucí redaktorkou na úseku PR a souběžně publikovala firemní články v různých denících. Nové zkušenosti sbírala také v oblasti cestovního ruchu, kde měla na starosti prezentaci regionu Mělnicka, vydávání propagačních materiálů i účast na veletrzích. Během profesního života působila jako novinářka a jazyková korektorka napříč médii, a to od redakcí přes marketingovou agenturu až po zpravodajskou televizi. Vedle toho se kromě monitoringu médií věnuje odborným korekturám textů různých společností, serverů, diplomových a doktorandských prací….pro KamPoMaturite.cz učí již přes deset let a úspěšnost jejích studentů kurzů je přes 75%, ačkoliv průměrná úspěšnost na žurnalistiku je pod 20%.

Těším se na  setkání s Vámi! 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nabídku jsme pro Vás připravili ve spolupráci s AMOS - Centrum vzdělávání, kde Vám ochotně poradí na amoskola@kampomaturite.cz.
Nastavení cookies