Umělecké fakulty

Úvodní strana / Na přijímací zkoušky VŠ / Třídění dle fakult / Umělecké fakulty

Řadit dle: hodnocení serveru, názvu, ceny

Diář Students's Assistant CLEVER MINDS

Akademický diář pro studenty vysokých škol.

Skvělý jednoduchým provedením. Jedinečný propracovaným obsahem, který vznikl ve spolupráci s Pedagogickou fakulou Univerzity Karlovy.

Nedatovaný, připravený pro období říjen - září.

Cena: 365 Kč

Technika figurální kresby

Autor: Staněk, M., Linc, R.
Rozsah: 216 stran

Učebnice určená pro praktickou výuku kresby na výtvarných školách je nezbytnou pomůckou pro správně postavenou kresbu či malbu postavy. Publikace je rozdělena na teoretickou a kresebnou část, tj. na metodiku figurální kresby a anatomii pro výtvarníky. Obě části obsahují mimo názorných kreseb i odborný výklad výtvarníka a lékaře.

Cena: 399 Kč

Péče o architektonické dědictví - Sborník prací II. díl

Péče o architektonické dědictví - Sborník prací I. díl
Autor: Maxová I., Pacáková M., Novák P.
Rozsah: 170 stran

Vybrané kapitoly k tématu péče o stavební a umělecké památky

Cena: 419 Kč (běžná cena 429 Kč)

Péče o architektonické dědictví - Sborník prací I. díl

Autor: Kolektiv autorů
Rozsah: 201 stran

Vybrané kapitoly k tématu péče o stavební a umělecké památky

První část sborníkově zpracovaných statí zabývajících se rozmanitou problematikou spojenou s východisky památkové péče sestavil kolektiv autorů, odborných pracovníků památkové péče a vysokoškolských pedagogů. Publikace je programově koncipována jako výukový materiál pro budoucí profesionální pracovníky v oboru památkové péče (restaurátory, historiky umění, architekty, projektanty, přírodovědce, technology restaurování) a jako nezbytná pomůcka pro zaměstnance státní správy, především odborů památkové péče a stavebních úřadů aj. Předpokládanou cílovou skupinou čtenářů jsou také majitelé památkově chráněných stavebních objektů, jimž má sloužit jako vysvětlení důvodů, proč je třeba profesionálně chránit historicky cenný materiál a jako návod, jak k této ochraně přistupovat. Tato publikace je také prvním – úvodním – dílem z připravované série sborníků, pojednávajících o péči o naše architektonické dědictví, o památkové péči nahlížené z různých úhlů pohledů odborníků, kteří se daným tématem dlouhodobě zabývají.

Cena: 449 Kč (běžná cena 459 Kč)