Kontakt

Informace ke knihám a kurzům
amoskola@kampomaturite.cz
Mobil: 606 411 115
AMOS – KamPoMaturite.cz, s.r.o.
Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7


TOPlist
Zpět na seznam

BIOLOGIE - Jak se dostat na vysokou (skripta)

BIOLOGIE - pomůcka k maturitě a k přijímacím zkouškám na medicínu a psychologii Autor: RNDr. Jiří Holinka, Ph.D.
Nakladatel: AMOS - Centrum vzdělávání
Vazba: skripta
Rozsah: 138 stran B4
Typ: učebnice s testy, 3.aktualizované vydání
Hodnocení serveru: * * * * *

Testy k přijímacím zkouškám na medicínu a psychologii

Souhrn středoškolské biologie v testech, důraz je kladen na látku vyskytující se u přijímacích zkoušek, ukázky přijímacích testů, adresář lékařských a přírodovědných fakult a oborů psychologie, učebnice je také vhodná pro kvalitní přípravu k maturitě.

Ukázku z knihy si můžete stáhnout pod popisem knihy.

Cena: 229 Kč (běžná cena 249 Kč) - Skladem (doručení do tří dnů) Objednat

Vhodné pro přípravu k maturitě a hlavně k důkladné přípravě na přijímací zkoušky na lékařské a přírodovědecké fakulty a na obory psychologie, kde jsou přijímací zkoušky z biologie. Testová forma této učebnice Vám ulehčí přípravu a můžete si vyzkoušet přijímačky nanečisto!

Kniha se  snaží přehlednou formou umožnit v co možná nejkratší době a maximálně efektivně zopakovat učivo středoškolské biologie a důkladně se připravit na přijímací zkoušky na medicínu a jiné obory, kde je součástí přijímacího řízení biologie (např. obor psychologie má 1/3 přijímacích testů z biologie). Její náplň vychází z mnohaletých zkušeností autora při vedení přípravných kurzů a z frekvence jednotlivých pasáží středoškolské biologie u přijímacích zkoušek na vysoké školy. Proto jsou kapitoly, věnované látce, která se v přijímacích testech pravidelně opakuje, rozvedeny podrobněji a v některých aspektech je jejich šíře větší, než vyžadují osnovy na středních školách. To  umožní lepší pochopení dané látky a usnadní také první kroky při studiu na vysoké škole. Použití knihy se neomezuje pochopitelně pouze na přípravu k přijímacím zkouškám, ale je možné ji využít také ke kvalitní přípravě na maturitní zkoušku.
 


 

Související dokumenty:

Nabídku jsme pro Vás připravili ve spolupráci s AMOS - Centrum vzdělávání, kde Vám ochotně poradí na amoskola@kampomaturite.cz.
Nastavení cookies