Přípravné kurzy k maturitě

Agentura AMOS Kam Po Maturitě Dukelských hrdinů 21 Praha 7

2023   1., 15., 22.února, 1., 8., 15., 22., 29. března

Ještě jsou volná místa!

STŘEDA  1x za týden, 8 setkání po 4 lekcích á 45 min. (17.00- 20.10). Celkem 32 lekcí

3 330 Kč Přihlásit se na kurz
EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravný kurz - modul 2021

Kurz připravuje na přijímací zkoušky na obory management, cestovní ruch, podnikovou ekonomiku, finance a účetnictví, marketing  a další ekonomické obory a zároveň je svělou přípravou na maturitu.

Kvůli současné situaci kolem pandemie Covidu-19 vypisujeme všechny kurzy ve dvou verzích. 1. Kurz v online podobě se živou výukou lektora v malé skupině s podklady online. 2. Kurz v prezenční podobě s výukou ve škole (v případě zhoršení pandemie bude prezenční kurz převeden do online).

Proč si vybrat tento kurz?

• příprava na všechny ekonomické fakulty vysokých škol
  • procvičování úloh a příkladů, které se objevují u přijímacích zkoušek
  • osvěžení  středoškolských znalostí k maturitní zkoušce

Určen pro:

Kurz je určen všem studentům, kteří se chtějí důkladně připravit na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty a především maturitu

Osnova:

• Základní algebraické úpravy
  • Funkce jedné reálné proměnné (lineární, kvadratické, exponenciální, logaritmické)
  • Rovnice a nerovnice (lineární, kvadratické, exponenciální, logaritmické)
  • Goniometrické funkce, rovnice a nerovnice
  • Komplexní čísla
  • Posloupnosti a řady (aritmetické, geometrické)
  • Analytická geometrie v rovině
  • Kombinatorika a pravděpodobnost

Vyučující:

Naši lektoři přesně vědí, co je potřeba k tomu, abyste u zkoušek uspěli. Všichni vyučující mají s přijímacím řízením a s přípravou na něj osobní zkušenosti - díky tomu Vám mohou předat cenné informace nejen o tom, jak se na něj připravit, ale i jak studium ve skutečnosti vypadá a co obnáší. Díky optimální velikosti studijních skupin (8-30 studentů) mohou vyučující reagovat na dotazy a podněty a také získat zpětnou vazbu od studentů. Lektoři s Vámi proberou náročnou látku, doporučí vhodnou literaturu a pomohou Vám připravit se na ústní část přijímacích zkoušek.

Naším společným cílem je, abyste se dostali na Vámi vybranou vysokou školu a čas, který věnujete výuce, byl pro Vás příjemný a užitečně strávený.

Lektor Marek Patočka o sobě

Matematika je sice abstraktní vědou, ale je základem pro ostatní obory a nutí nás přemýšlet v souvislostech. Může být základem i pro psychologii, fyziku, technické obory, ekonomiku atd. . Mám dobré zkušenosti při formě výuky více studentů ve skupině. Nabízím propracovanou možnost online výuky s elektronickou tabulí pomocí Google Meet. Jinak motto zní : "Trénink dělá z učně Mistra", což znamená počítat, počítat a počítat...., je to nutná další věc k úspěchu složení zkoušky z matematiky, což někteří lidé opomíjejí. Pro přirovnání: někdo ukáže běžci, jak má běhat, ale pokud nebude trénovat, maratón nikdy neuběhne a pokud ano, tak bude na posledním místě. Učím názorně, aby matematika byla pro vás zajímavou a inspirující, jednoduše zábavou. Můžete se ptát na co chcete, i na úplnou banalitu ze ZŠ, tak pojďte a zkusme to spolu, budu se na vás těšit :-).

Cena:

3 590,- Kč

(cena včetně DPH 21%)

Další informace:

• Doplňkové studijní materiály a testy ZDARMA
  • Intenzivní psaní testů různých variant, zadání z minulých let, přijímačky nanečisto

10% na publikace z nabídky agentury AMOS

300,- Kč za dalšího účastníka kurzu, kterému kurz doporučíte (viz obchodní podmínky)