PSYCHOLOGIE přípravný kurz - modul 2020

NázevMístoTermínRozsahCenaPřihlásit se
PSY 2020 - Praha středa 1x týdně

Kurz se koná v centru Prahy na ZŠ Strossmayerovo náměstí 4, Praha 7

2020      8., 15., 22., 29. ledna, 5., 12., 19. února, 4., 11., 18., 25. března, 1., 8., 15., 22. dubna

STŘEDA 1x týdně po 4 lekcíc á 45 min. (17.00-20.10), 60 lekcí

5 590 Kč Přihlásit se na kurz
PSY 2020 - Praha sobota 1x za 14 dnů

Kurz se koná v centru Prahy na ZŠ Strossmayerovo náměstí 4, Praha 7

2020      11., 18., 25. ledna, 15. února, 14., 21., 28. března, 4., 25. dubna, 16. května

SOBOTA 1x za 14 dnů po 6 lekcích á 45 min. (9.30-14.30), 60 lekcí

5 590 Kč Přihlásit se na kurz
PSYCHOLOGIE zimní semestrální přípravný kurz

Kurz je především určen pro přípravu na studium psychologie, ale svojí náplní je zajímavý i pro širokou veřejnost a zájemce o obor psychologie

Proč si vybrat tento kurz?

• dokonalá příprava na písemnou i ústní část zkoušky
  • získáte kompletní přehled o psychologii
  • lektoři věnují maximální pozornost Vaší přípravě
  • vyzkoušíte si mnoho testů

Výuka probíhá převážně formou přednášek, jejichž cílem je zvýšit šanci na úspěch v písemné části přijímací zkoušky. V rámci sociální psychologie výuka zohledňuje ústní část přijímacích zkoušek – sebeprezentaci, přiměřené sebeprosazení, neverbální komunikaci.

Určen pro:

Kurz je určen všem studentům, kteří se chtějí důkladně připravit na přijímací zkoušky na psychologi na všech fakultách, ale také pro zájemce o prohloubení znalostí z psychologie.

Osnova:

• Základní informace o kurzu a přijímacích zkouškách
  • Základní a aplikované psychologické disciplíny. Základní pojmy, doporučená literatura.
  • Psychologie osobnosti - motivace, temperament, inteligence a její měření. Jáství, Ego obranné mechanismy. Osobnost v náročných životních situacích.
  • Obecná psychologie - pozornost, emoce, paměť, fantazie, vnímání.
  • Vývojová psychologie - teorie, stadiální vývoj v pojetí S. Freuda, Piageta a Eriksona. Vývojová stadia.
  • Úvod do metodologie.
  • Sociální psychologie - sociální percepce, komunikace, konflikty a jejich zvládání (asertivní - agresivní - pasivní chování - manipulace), malé sociální skupiny, výzkumy v sociální psychologii.
  • Komunikace (verbální a neverbální komunikace).
  • Klinická psychologie - základy obecné a speciální psychopatologie. Stres a jeho zvládání.
  • Psychoterapie.
  • Psychologie handicapu.
  • Pedagogická psychologie.
  • Hlavní psychologické a psychoterapeutické školy.

Vyučující:

Mgr. Ing. Pavel Pelikán: Absolvoval PVŠPS obor Sociální práce se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii, ČVUT obor Biokybernetika. Terapeut, kouč (výcvik ICF) a lektor soft skills.

Nikola Kročková: Studuje psychologii na FF UK. Zkušená lektorka nejen přípravného kurzu psychologie.

Díky optimální velikosti studijních skupin mohou vyučující reagovat na dotazy a podněty a také získat zpětnou vazbu od studentů. Proberou s Vámi náročnou látku, doporučí vhodnou literaturu.  Naším společným cílem je, abyste se dostali na Vámi vybranou vysokou školu a čas, který věnujete výuce, byl pro Vás příjemný a užitečně strávený.

Cena:

5 590,- Kč

(cena včetně  DPH 21%)

Další informace:

• Doplňkové studijní materiály a testy ZDARMA
  • Certifikát o absolvování kurzu.
  • Intenzivní psaní testů různých variant, zadání z minulých let, přijímačky nanečisto
  • 5% na každý další kurz pořádaný agenturou AMOS v tomto školním roce

10% na publikace z nabídky agentury AMOS