Kontakt

Informace ke knihám a kurzům
amoskola@kampomaturite.cz
Mobil: 606 411 115
AMOS – KamPoMaturite.cz, s.r.o.
Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7


TOPlist
Zpět na seznam

Základy psychoterapie (S. Kratochvíl)

Základy psychoterapie (S. Kratochvíl) Autor: Stanislav Kratochvíl
Nakladatel: Portál
Vazba: vázaná
Rozsah: 408 str.
Typ: učebnice
ISBN: 978-80-262-1227-0

Kniha předního českého psychoterapeuta předkládá podrobný výklad základních myšlenek vlivných směrů současné psychoterapie, přehled důležitých psychoterapeutických metod a poukazuje na možnosti, problémy a výsledky vědeckého výzkumu v psychoterapii.

Cena: 529 Kč (běžná cena 545 Kč) Objednat

Obsáhlá monografie předního českého psychoterapeuta předkládá v sedmém vydání podrobný výklad základních myšlenek vlivných směrů současné psychoterapie, podává instruktivní přehled důležitých psychoterapeutických metod a poukazuje na možnosti, problémy a výsledky vědeckého výzkumu v psychoterapii. Integrativně a eklekticky orientovaná práce postihuje přínos jednotlivých směrů pro porozumění psychogenním poruchám a nabízí návod k diferencovanému využití osvědčených metod v praxi. V sedmém vydání je mimo jiné doplněna kapitola o kvantitativním a kvalitativním výzkumu a výrazně aktualizován seznam literatury.

Prof. PhDr. Stanislav Kratochvíl, CSc. (1932)

pracuje jako vedoucí klinický psycholog v Psychiatrické nemocnici v Kroměříži a je emeritním profesorem klinické psychologie na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Publikoval odborné monografie Klinická hypnóza, Experimentální hypnóza, Manželská a párová terapie, Sexuální dysfunkce, Skupinová psychoterapie v praxi Příběhy terapeutických skupin a zdravotně výchovné příručny Jak žít s neurózouSex: strarosti a radosti a Sex jako obohacení života.

Nabídku jsme pro Vás připravili ve spolupráci s AMOS - Centrum vzdělávání, kde Vám ochotně poradí na amoskola@kampomaturite.cz.