Přijímačky s češtinářem - 7. třída

Přijímačky s češtinářem - 7. třída Autor: Jarmil Vepřek
Nakladatel: Edika
Typ: učebnice + cvičebnice

Učebnice pro přípravu k jednotným přijímacím zkouškám z českého jazyka na šestiletá gymnázia.

- 3 zkušební testy

- 5 kapitol podle typu učiva

- správná a ukázková řešení

- typy úloh jako u přijímaček

- vysvětlení, rady, upozornění

Cena: 185 Kč (běžná cena 199 Kč) Objednat Doporučit známému

Žákyně a žáci se v této publikaci díky upozorněním a nápovědám přátelského průvodce (češtináře) dozví, co přesně je čeká u jednotné přijímací zkoušky z českého jazyka. Příručka může jakémukoli žákovi od sedmáka až po maturanta pomoci při všeobecném opakování látky (či její velké části); ostatně, psaní i/y, skladba nebo chápání textu činí problémy všem, zvláště v rychlosti a stresu.

V rukou však nedržíte pravidla pravopisu, mluvnici ani pouhý soubor úloh, nýbrž publikaci, která má ze všeho uvedeného něco, a navíc je jak přátelská, tak občas s nejlepším úmyslem náročnější, než by mohla být. To vše proto, že každý zlomek této knížky má jeden hlavní cíl – připravit žáky daných ročníků na didaktický test z češtiny komplexně, originálně a zejména efektivně.