Sbírka testových úloh k maturitě z fyziky

Sbírka testových úloh k maturitě z fyziky Autor: Oldřich Lepil, Miroslava Široká
Nakladatel: Prometheus
Rozsah: 128 str.
Typ: cvičebnice
ISBN: 978-80-7196-222-9

Cvičebnice testových úloh z fyziky pomůže nejen maturantům, ale také uchazečům o studium na vysokých školách, kteří budou skládat přijímací zkoušky z fyziky. Všechny úlohy mají podrobná řešení, která studentům usnadní samostatnou přípravu.

Cena: 118 Kč (běžná cena 130 Kč) Objednat Doporučit známému

Publikace je určena studentům středních škol, kteří se připravují k maturitě z fyziky, ale také k přijímacím zkouškám na vysoké školy. Poněvadž se předpokládá písemná zkouška v podobě testu s volitelnou odpovědí, je publikace zpracována jako soubor testových úloh, které pokrývají všechna hlavní témata středoškolské fyziky. Výběr úloh vychází z Katalogu požadavků ke společné části maturitní zkoušky (MŠMT, 2000). Všechny úlohy mají podrobná řešení, která studentům usnadní samostatnou přípravu.