Somatologie pro předmět Základy fyziologie a anatomie člověka

Somatologie pro předmět Základy fyziologie a anatomie člověka (Ivan Dylevský) Autor: Ivan Dylevský
Nakladatel: Grada
Rozsah: 312 str.
Typ: učebnice
ISBN: 978-80-271-2111-3

Základní učebnice předmětu Základy anatomie a fyziologie člověka od renomovaného autora. Publikace je vhodná pro přípravu k přijímacím zkouškám na lékařské fakulty a pro studenty prvních ročníků VŠ.

Cena: 319 Kč (běžná cena 349 Kč) Objednat Doporučit známému

Základní učebnice předmětu Základy anatomie a fyziologie člověka od renomovaného autora učebnic a skript a přednášejícího somatologie, anatomie a kineziologie. Publikace je doplněna téměř dvěma sty obrázky, které doplňují a ilustrují text.

Studenti budou po jejím přečtení schopni splnit podmínky požadované pro absolvování uvedeného předmětu.