balíček MATURITA 2019-2020 AJ + ČJ

balíček MATURITA 2019-2020 AJ + ČJ Nakladatel: Didaktis
Typ: cvičebnice
Hodnocení serveru: * * * * *

balíček obsahuje dvojici publikací, které pomohou studentům 4. ročníků středních škol k přípravě na státní maturitu:

MATURITA 2019-2020 Anglický jazyk

MATURITA 2019-2020 Český jazyk a literatura

Cena: 419 Kč (běžná cena 518 Kč) Objednat Doporučit známému

Příručky jsou určené žákům 4. ročníků středních škol k přípravě na státní maturitu. Obsahuje materiál k procvičení všech tří částí maturitní zkoušky: k didaktickému testu, písemné práci i ústní zkoušce.

Ke každé z těchto částí v knihách nabízíme klíčové informace a tipy na přípravu, systematické opakování dílčích znalostí a nácvik dílčích dovedností, dále možnost vyzkoušet si tuto část zkoušky nanečisto a samozřejmostí je i klíč s řešením všech úloh.

Publikace navazují svým pojetím na dosavadní příručky z edice Maturita, všechny úlohy a ukázkové texty jsou však zcela nové.

Novinkou oproti loňské příručce je pak rozšíření sbírky testových úloh o 6 stran, uvedení dvojice zdařilé a méně zdařilé písemné práce k celkem šesti slohovým útvarům a také přehlednější a podrobnější klíč k testové části.