Přijímačky v pohodě (na víceletá gymnázia) - Matematika

Rozsah: 120 stran, A4
Typ: cvičebnice
ISBN: 978-80-7563-083-4

Cvičebnice obsahuje vzorové úlohy pro přípravu žáka 5. nebo 7. třídy ZŠ na Jednotnou přijímací zkoušku na víceletá gymnázia z matematiky.

Cena: 199 Kč Objednat Doporučit známému

Cvičebnice obsahuje vzorové úlohy pro přípravu žáka na Jednotnou přijímací zkoušku na víceletá gymnázia. Jednotlivé kapitoly a testy jsou svou strukturou a důrazem na tematické zaměření koncipované tak, aby žákovi pomohly vytvořit si představu o okruzích a typologii úloh, které budou použity v Jednotné přijímací zkoušce. Vypracovaná řešení získáte po zaregistrování a zadání přístupového kódu z 3. strany obálky cvičebnice.

Pracovní sešit je rozdělen na dvě části:

• první část je tvořena typovými úlohami rozdělenými do tematických oblastí, které jsou testované v přijímacím řízení
  • druhá část je tvořena typovými úlohami  z různých témat procvičovaných v první části sešitů, uspořádaných do ukázkových testů

Na vypracování 50 bodového testu má žák 60 minut. V kapitolách a testech jsou použity otevřené, dichotomické (výběr ze dvou odpovědí), multiple-choice (výběr z více možných odpovědí), přiřazovací a uspořádací úlohy.

Pracovní sešit Přijímačky 5 a 7 - Matematika:

• Přirozená čísla
  • Číselná osa a číselné řady
  • Grafy a tabulky
  • Poměr, procenta, jednotky