Přijímačky v pohodě (na SŠ) - Matematika 2022

Typ: cvičebnice
ISBN: 978-8-7563-383-5
Hodnocení serveru: * * * * *

Přijímačky 9 - matematika obsahuje vzorové úlohy pro přípravu žáka na Jednotou přijímací zkoušku na střední školy se studiem ukončeným maturitní zkouškou. Jednotlivé kapitoly a testy jsou svou strukturou a důrazem na tematické zaměření koncipované tak, aby žákovi pomohly vytvořit si představu o okruzích a typologii úloh, které budou použity v Jednotné přijímací zkoušce.

Vypracovaná řešení a odpovědní archy získáte po zaregistrování a zadání přístupového kódu  studium.vpohode.cz

První část je tvořena typovými úlohami rozdělenými do tematických oblastí, které jsou testované v Jednotné přijímací zkoušce.

Druhá část je tvořena typovými úlohami z různých témat procvičovaných v první části, uspořádaných do 10 ukázkových testů.

Cena: 289 Kč (běžná cena 299 Kč) - Skladem (doručení do tří dnů) Objednat