Přijímačky v pohodě (na SŠ) - Český jazyk a literatura 2019

Přijímačky v pohodě (na SŠ) - Český jazyk a literatura 2019 Nakladatel: Taktik
Rozsah: 80 str., A4
Typ: cvičebnice

Cvičebnice pro přípravu k přijímacím zkouškám na střední školy z čekého jazyka a literatury pro žáky 9. tříd ZŠ. Sada typických úloh k nácviku. Vypracovaná řešení a odpovědní archy ke stažení online.

Cena: 199 Kč Objednat Doporučit známému

Cvičebnice obsahuje vzorové úlohy pro přípravu žáka na Jednotou přijímací zkoušku na střední školy se studiem ukončeným maturitní zkouškou. Jednotlivé kapitoly a testy jsou svou strukturou a důrazem na tematické zaměření koncipované tak, aby žákovi pomohly vytvořit si představu o okruzích a typologii úloh, které budou použity v Jednotné přijímací zkoušce. Vypracovaná řešení a odpovědní archy získáte po zaregistrování a zadání přístupového kódu z 3. strany obálky cvičebnice.

Pracovní sešit je rozdělen na dvě části:

• první část je tvořena typovými úlohami rozdělenými do tematických oblastí, které jsou testované v Jednotné přijímací zkoušce
  • druhá část je tvořena typovými úlohami  z různých témat procvičovaných v první části, uspořádaných do 6 ukázkových testů

Na vypracování 50 bodového testu má žák 60 minut. V kapitolách a testech jsou použity otevřené, dichotomické (výběr ze dvou odpovědí), multiple-choice (výběr z více možných odpovědí), přiřazovací a uspořádací úlohy.

Pracovní sešit Přijímačky 9 - Český jazyk a literatura obsahuje:

• Pravopis
  • Tvarosloví