Přijímací zkoušky nanečisto - Matematika pro žáky 5. a 7. tříd

Přijímací zkoušky nanečisto - Matematika pro žáky 5. a 7. tříd Autor: Jana Gabčanová, Dagmar Malinová, Roman Marschner
Nakladatel: ComputerMedia
Rozsah: 160 stran
Typ: testy
ISBN: 978-80-7402-320-0
Hodnocení serveru: * * * * *

Kniha Přijímací testy nanečisto obsahuje soubor testů včetně záznamových archů pro zápis odpovědí, a to v takové podobě, aby se co nejvíce přiblížily reálné situaci státní jednotné přijímací zkoušky. Pro vyhodnocení vlastních výsledků je u každého testu klíč s požadovanými odpověďmi a bodováním a v komentovaném řešení jsou přehledně vysvětleny postupy (někdy i s více možnostmi), které vedou ke správným odpovědím.

Předkládané didaktické testy odpovídají Specifikaci požadavků pro jednotnou přijímací zkoušku v přijímacím řízení na střední školy v oborech vzdělání s maturitní zkouškou,a to jak z hlediska ověřovaných cílů (očekávaných vědomostí a dovedností), tak z hlediska zastoupení jednotlivých oblastí učiva, včetně formální úpravy testu.

Cena: 205 Kč (běžná cena 220 Kč) - Doručení do týdne Objednat

Žákům kniha poslouží jako "domácí učitel" - nabízí jim možnost:

• vyzkoušet si řešení různých testů vytvořených podle kritérií Cermatu,
  • zjistit aktuální úroveň vlastních vědomostí a dovedností,
  • zopakovat učivo a nacvičit si určité postupy, které vedou ke snížení stresu při "ostré zkoušce" a zvyšují šanci na úspěch.

Rodičům kniha pomůže pochopit vše, co jednotná přijímací zkouška obnáší, a usnadní jim praktickou podporu jejich dítěte při přípravě na zkoušku. Učitelé mohou připravené materiály z knihy využít nejen k testování tříd, ale i souhrnnému opakování učiva během školního roku.