Přijímací zkoušky na střední školy - Matematika

Přijímací zkoušky na střední školy Matematika -. třída Autor: Stanislav Sedláček
Nakladatel: Edika
Rozsah: 184 stran
Typ: testy
ISBN: 978-80-266-1306-0

Přijímací zkoušky na střední školy - Matematika

pro žáky 9. tříd základní školy

- sbírka testových úloh

- cvičné didaktické testy

- klíč k úlohám

Tato kniha vám pomůže úspěšně složit přijímací zkoušky.

Cena: 239 Kč (běžná cena 249 Kč) Objednat Doporučit známému

Tato kniha umožní žákům 9. ročníků a dalším uchazečům o studium v maturitních oborech cílenou přípravu na úspěšné zvládnutí didaktického testu z matematiky, který je součástí jednotných přijímacích zkoušek na střední školy.

Kniha v úvodu obsahuje stručné informace ke koncepci knihy, k podobě didaktických testů i typům testových úloh. Užitečné mohou být i informace, jak si počínat v průběhu přípravy. Sbírková část přináší rozsáhlou sadu úloh rozdělených podle jednotlivých oblastí učiva. Publikace je následně doplněna o 3 cvičné didaktické testy, které byly sestaveny podle vzoru dostupných didaktických testů použitých u jednotných přijímacích zkoušek v minulých letech. V závěru knihy pak naleznete klíč správných odpovědí ke všem úlohám v knize.