Přijímací zkoušky na víceletá gymnázia - Matematika

Přijímací zkoušky na víceletá gymnázia - Matematika Edika Autor: Stanislav Sedláček
Nakladatel: Edika
Rozsah: 128 str.
Typ: testy
ISBN: 978-80-266-1330-5

Přijímací zkoušky na víceletá gmynázia - Matematika

pro žáky 5. tříd základní školy

- sbírka testových úloh

- cvičné didaktické testy

- klíč k úlohám

Tato kniha vám pomůže úspěšně složit přijímací zkušky.

Cena: 189 Kč (běžná cena 199 Kč) Objednat Doporučit známému

Tato kniha umožní žákům 5. ročníků cílenou přípravu na úspěšné zvládnutí didaktického testu z matematiky, který je součástí jednotných přijímacích zkoušek na osmiletá gymnázia.

Kniha v úvodu obsahuje stručné informace ke koncepci knihy, k podobě didaktických testů i typům testových úloh. Užitečné mohou být i informace, jak si počínat v průběhu přípravy. Sbírková část přináší rozsáhlou sadu úloh rozdělených podle jednotlivých oblastí učiva. Publikace je následně doplněna o 3 cvičné didaktické testy, které byly sestaveny podle vzoru dostupných didaktických testů použitých u jednotných přijímacích zkoušek v minulých letech. V závěru knihy pak naleznete klíč správných odpovědí ke všem úlohám v knize.