TSP MU Brno sobota - Kurz na poslední chvíli

TSP MU

Kurz systematicky připravuje na testy TSP Masarykovy univerzity, které se používají jako přijímací zkoušky a to na celé řadě fakult.

Poslední šance se připravit těsně před přijímačkami!

Proč si vybrat tento kurz?

• příprava na Testy studijních předpokladů Masarykovy univerzity
  • testy používá celá řada fakult MU
  • naučíte se strategii řešení testů
  • řešení typových úloh
  • poslední příležitost připravit se v kurzu
  • krátce před přijímačkami - budete mít nacvičené příklady stále čerstvě v hlavě!
Cena: 3 490 Kč Objednat Doporučit známému

Příprava na Testy studijních předpokladů Masarykovy univerzity. Součástí přípravy je také oblast logiky, kterou využijí nejenom při řešení samotných testů.

Určen pro:

Kurz je určen všem studentům, kteří se chtějí důkladně připravit na přijímací zkoušky na Masarykovu univerzitu.

Osnova:

• Testy studijních předpokladů: verbální myšlení, numerické myšlení, analytické a kritické myšlení, prostorová představivost, úsudky, kulturní přehled. Analýza a testování variant.

Vyučující:

Naši lektoři jsou odborníci s pedagogickou praxí a zkušenostmi a předají Vám cenné informace o přijímacích zkouškách. Často jsou také autory učebnic a publikací určených k přípravě na tyto zkoušky. Díky optimální velikosti studijních skupin mohou vyučující reagovat na dotazy a podněty a také získat zpětnou vazbu od studentů a proberou s Vámi náročnou látku, doporučí vhodnou literaturu.  Naším společným cílem je, abyste se dostali na Vámi vybranou vysokou školu a čas, který věnujete výuce, byl pro Vás příjemný a užitečně strávený.

Cena:

3 490,-Kč

(cena včetně DPH 21%)

Další informace:

• Doplňkové studijní materiály a testy ZDARMA
  • Certifikát o absolvování kurzu.
  • Intenzivní psaní testů různých variant, zadání z minulých let, přijímačky nanečisto

5% na každý další kurz pořádaný agenturou AMOS v tomto školním roce

10% na publikace z nabídky agentury AMOS