Státní přijímací zkoušky - Sada testů - 10 testů / 9. třída

Vazba: Brožovaná
Typ: testy
Hodnocení serveru: * * * * *

Základní forma přípravy na státní přijímací zkoušky pro 9. třídu.

Dítě se seznámí s podobou testů na státní přijímací zkoušky a zjistí, jak je na tom se znalostmi. Natrénuje si řešení jednotlivých typů úloh i strategii řešení celého testu. Díky on-line porovnání s ostatními řešiteli testu získá představu, o kolik je lepší nebo horší než ostatní a to i v rámci uchazečů o konkrétní školu.

NOVINKA! Sada testů obsahuje videorozbor 2 testů (český jazyk a matematika) s detailním postupem řešení krok po kroku.

Vhodné:

• pro intenzivní trénovaní testů i učiva
  • v kombinaci s další přípravou
  • pro zjištění stávajících znalostí

Vyhodnocení jednotlivých testů probíhá online v osobním profilu na webu Scio.cz. Díky online vyhodnocení získáte podrobný přehled o tom, jak na tom vaše dítě s přípravou je.

Cena: 639 Kč (běžná cena 650 Kč) Objednat

- 10 unikátních testů, které nenajdete v žádném jiném produktu

- 5x test z matematiky a 5x test z českého jazyka

- vyhodnocení online po zadání výsledků na web