ŽURNALISTIKA a MEDIÁLNÍ STUDIA („nultý ročník“) přípravný kurz - 2019/20

logo garance vrácení penězPROGRAM GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ PŘI NEPŘIJETÍ NA VŠ

Kurz je přípravou na studium žurnalistiky, mediálních studií, marketingové komunikace či public relations

Proč si vybrat tento kurz?

• zvládnete složité jevy v českém jazyce
  • zorientujete se v české mediální scéně i v české a zahraniční politice
  • rozvinete kreativní myšlení.
  • procvičíte typové otázeky a cvičení z minulých přijímacích testů
  • máte možnost konzultovat svoji přípravu s odborníky v oboru
  • A pokud věnujete přípravě 100 % úsilí a přesto to nevyjde? S námi nic neriskujete – u nultých ročníků v Praze a Brně poskytujeme garanci vrácení peněz v případě nepřijetí na daný obor.

Cena: 7 890 Kč Objednat Doporučit známému

Určen pro:

Kurz je určen všem studentům, kteří se chtějí důkladně připravit na přijímací zkoušky na mediální studia a žurnalistické fakulty.

Osnova:

Příprava na písemnou i ústní část přijímacích zkoušek. Lektor probere níže uvedené bloky, pomůže s orientací v odborné literatuře a vypracováním jejího seznamu. Rozbor a procvičení „Rozhovoru o motivaci a zájmech o studium“ a „Rozhovoru o přečtené odborné i populárně vědecké literatuře“.

• Český jazyk: gramatika, stylistika, stylizace, rozšiřování slovní zásoby, lexikologie, morfologie, smysl a význam slov
  • Všeobecný přehled: česká a světová politická a mediální scéna, český a světový politický přehled, sledování médií a vybrané kapitoly z literatury
  • Testy OSP NSZ Scio – testy Obecných studijních předpokladů
  • Vybrané předměty žurnalistiky
  • Praktická žurnalistika

Vyučující:

Naši lektoři jsou odborníci s pedagogickou praxí a zkušenostmi a předají Vám cenné informace o přijímacích zkouškách. Často jsou také autory učebnic a publikací určených k přípravě na tyto zkoušky. Díky optimální velikosti studijních skupin mohou vyučující reagovat na dotazy a podněty a také získat zpětnou vazbu od studentů a proberou s Vámi náročnou látku, doporučí vhodnou literaturu.  Naším společným cílem je, abyste se dostali na Vámi vybranou vysokou školu a čas, který věnujete výuce, byl pro Vás příjemný a užitečně strávený.

Cena:

7 890,- Kč

(cena včetně DPH 21%)

Další informace:

• Doplňkové studijní materiály a testy ZDARMA
  • Certifikát o absolvování kurzu.
  • Intenzivní psaní testů různých variant, zadání z minulých let, přijímačky nanečisto

5% na každý další kurz pořádaný agenturou AMOS v tomto školním roce

10% na publikace z nabídky agentury AMOS