VIP balíčky

VIP BALÍČEK OSP + TSP MODULY 2020/2021

VIP balíček Moduly OSP+TSP

Kurz systematicky připravuje na testy OSP, které se používají jako přijímací zkoušky nebo k jejich výsledkům školy přihlížejí při přijímacím řízení, a to na bezmála 50 fakultách a školách.

Kvůli současné situaci přesouváme všechny naše kurzy do online podoby.

Výuku vždy povede lektor živě, studenti budou mít možnost s ním komunikovat v reálném čase a budou dostávat zpětnou vazbu. Navíc budou lektoři posílat připravené podklady, testy do emailů. Online podoba kurzů bude minimálně do konce roku 2020, pokud se situace kolem Covidu-19 po Novém roce zlepší, kurzy budou prezenční.

Proč si vybrat tento balíček?

• 42-48 lekcí á 45 min.
  • příprava na testy NSZ SCIO a TSP MU
  • naučíte se strategii řešení testů
  • řešení typových úloh
  • návody na přípravu
  • učebnice k přípravě ověřené našimi lektory i studenty
  • zaslání učebnic zdarma

BALÍČEK VIP obsahuje:

• Přípravný kurz – moduly OSP+TSP v hodnotě 4 340 Kč
  • Přijímačky na VŠ v pohodě - Studijní předpoklady (OSP) (Taktik): běžná cena 339 Kč, vaše cena v balíčku 300 Kč
  • SCIO NSZ Cvičebnice OSP (SCIO): běžná cena 945 Kč, vaše cena v balíčku 890 Kč
  • ZDARMA poštovné za zaslání knih z balíčku, v hodnotě 100 Kč
  • ZDARMA e-book „Jak zvládnout TSP“ v hodnotě 49 Kč
  • ZDARMA videonávod „Jak zvládnout OSP+TSP“
  • ZDARMA pravidelný mailing s aktualitami z oboru

Příprava na testy NSZ Scio – Obecné studijní předpoklady a na testy TSP MU, všeobecný přehled. Součástí přípravy je také oblast logiky, kterou využijí studenti nejenom při řešení samotných testů.

Určen pro:

Kurz je určen všem studentům, kteří se chtějí důkladně připravit na přijímací zkoušky nejen na právnické fakulty.

Osnova:

• Testy studijních a všeobecných předpokladů: verbální myšlení, numerické myšlení, symbolické myšlení, prostorová představivost, úsudky, analytické myšlení, základy vědeckého myšlení, kritické myšlení. Analýza a testování variant

Vyučující:

Naši lektoři přesně vědí, co je potřeba k tomu, abyste u zkoušek uspěli. Všichni vyučující mají s přijímacím řízením a s přípravou na něj osobní zkušenosti - díky tomu Vám mohou předat cenné informace nejen o tom, jak se na něj připravit, ale i jak studium ve skutečnosti vypadá a co obnáší. Díky optimální velikosti studijních skupin (8-30 studentů) mohou vyučující reagovat na dotazy a podněty a také získat zpětnou vazbu od studentů. Lektoři s Vámi proberou náročnou látku, doporučí vhodnou literaturu a pomohou Vám připravit se na ústní část přijímacích zkoušek.

Naším společným cílem je, abyste se dostali na Vámi vybranou vysokou školu a čas, který věnujete výuce, byl pro Vás příjemný a užitečně strávený.

Cena:

5 640,-Kč

(cena včetně DPH 21%)

Hodnota balíčku:  5 888 Kč   Kč  Bonusy v hodnotě  248 Kč  Exkluzivní cena pro vás:  5 640 Kč

Další informace:

BALÍČEK VIP obsahuje:

• Přípravný kurz – moduly OSP+TSP v hodnotě 4 340 Kč
  • Přijímačky na VŠ v pohodě - Studijní předpoklady (OSP) (Taktik): běžná cena 339 Kč, vaše cena v balíčku 300 Kč
  • SCIO NSZ Cvičebnice OSP (SCIO): běžná cena 945 Kč, vaše cena v balíčku 890 Kč
  • ZDARMA poštovné za zaslání knih z balíčku, v hodnotě 100 Kč
  • ZDARMA e-book „Jak zvládnout TSP“ v hodnotě 49 Kč
  • ZDARMA videonávod „Jak zvládnout OSP+TSP“
  • ZDARMA pravidelný mailing s aktualitami z oboru

DALŠÍ VÝHODY:

• Doplňkové studijní materiály a testy ZDARMA
  • Certifikát o absolvování kurzu.
  • Intenzivní psaní testů různých variant, zadání z minulých let, přijímačky nanečisto

5% na každý další kurz pořádaný agenturou AMOS v tomto školním roce

10% na publikace z nabídky agentury AMOS