VIP balíčky

VIP BALÍČEK MEDICÍNA + FARMACIE - ONLINE („nultý ročník“) - 2020/21

MEDICÍNA + FARMACIE ONLINE („nultý ročník“) 2020/2021

logo garance vrácení penězPROGRAM GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ PŘI NEPŘIJETÍ NA VŠ

VIP balíček obsahuje produkty, které zaručí dokonalou přípravu na fakulty, kde jsou předměty biologie, chemie a fyzika.

Kvůli současné epidemiologické situaci přesouváme kurz Medicína do online podoby, a to až do května 2021 a s konečnou platností.

Výuku vždy povede lektor živě, studenti budou mít možnost s ním komunikovat v reálném čase a budou dostávat zpětnou vazbu. Navíc budou lektoři posílat připravené podklady, testy do emailů.

Proč si vybrat tento balíček?

• kurz je rozdělený na bloky Biologie, Chemie, Fyzika
  • lektor vám předá informace a rady o přijímacím řízení
  • prověříte svoje znalosti a doplníte o další poznatky
  • návody na přípravu
  • učebnice k přípravě ověřené našimi lektory i studenty
  • program GARANCE a zaslání učebnic zdarma

BALÍČEK VIP obsahuje:

• Medicína + farmacie přípravný kurz (nultý ročník) 7990 Kč

• Modelové otázky z fyziky, chemie a biologie - skripta LF MU: běžná cena 199 Kč, vaše cena v balíčku 179 Kč

• Odmaturuj z biologie (Didaktis): běžná cena 229 Kč, vaše cena v balíčku 206 Kč

• Odmaturuj z fyziky (Didaktis): běžná cena 179 Kč, vaše cena v balíčku 160 Kč

• Odmaturuj z chemie (Didaktis): běžná cena 206 Kč, vaše cena v balíčku 185 Kč

• ZDARMA poštovné za zaslání knih z balíčku, v hodnotě 100 Kč
  • ZDARMA e-book „Dostanu se na medicínu“ v hodnotě 45 Kč
  • ZDARMA program Garance v případě nepřijetí na VŠ v hodnotě 500 Kč
  • ZDARMA videonávod „Jak se dostat na medicínu“
  • ZDARMA pracovní sešit ke kurzu
  • ZDARMA pravidelný mailing s aktualitami z oboru medicíny

Určen pro:

Kurz je určen všem studentům, kteří se chtějí důkladně připravit na přijímací zkoušky na  fakulty, kde jsou předměty biologie, chemie a fyzika.

Osnova:

Chemie

• Základní chemické pojmy, výpočty ze vzorců. Periodická tabulka prvků.
  • Podstata chemických reakcí a jejich třídění.
  • Anorganická chemie (prvky, oxidační číslo, názvosloví anorganických sloučenin, apod.).
  • Organická chemie (izomerie, alkany, alkeny, cykloalkany, areny, karboxylové kyseliny).
  • Základy biochemie (léčiva, pesticidy, terpeny, sacharidy, enzymy, lipidy, bílkoviny, apod.).

Biologie

• Úvod do biologie, složení živých soustav.
  • Prokaryotická a eukaryotická buňka – buňka rostlinná a živočišná.
  • Viry a bakterie.
  • Přehled botaniky a zoologie.
  • Úvod do anatomie člověka.
  • Latinská terminologie - základní terminologie orgánových soustav. Základní taxonomické jednotky v zoologii a v botanice
  • Genetika - Mendelovy zákony, chromozómy a rozmnožování, genová analýzy, vazba genů, pohlavní chromozómy, mimojaderná dědičnost, genetika populací, od genu ke znaku, proteosyntéza, genetika virů a bakterií.

Fyzika

• Základní pojmy, veličiny, jednotky, skalár, vektor.
  • Mechanika. Kinematika a dynamika hmotného bodu. Gravitační pole. Mechanika tuhého tělesa, kapalin a plynů.
  • Molekulová fyzika a termika.
  • Elektřina a magnetismus.
  • Optika.
  • Fyzika mikrosvěta. Jaderná fyzika. Fyzika elektronového obalu.

Vyučující:

Naše lektorka Jana Lomozová má s výukou kurzů medicíny už zkušenosti a její kurz patřil k těm nejlépe hodnoceným. Již v minulém školním roce učila od března přes internet. V online výuce se intenzivně věnuje všem studentům, připravuje pro ně také testy a doplňkové materiály, které jim posílá. Vzhledem k tomu, že lektora patří do skupiny ohrožené nákazou Covid-19, bude učit celý kurz v online podobě.

Lektorka je studentkou posledního ročníku 2. lékařské fakulty, účastnila se úspěšně krajských kol chemických a fyzikálních olympiád a byla přijata na 1., 2. i 3. Lékařskou fakultu Univerzita Karlovy. Díky tomu přesně ví, co je potřeba k tomu, abyste u zkoušek uspěli. Má s přijímacím řízením a s přípravou na něj osobní zkušenosti - díky tomu Vám mohou předat cenné informace nejen o tom, jak se na něj připravit, ale i jak studium ve skutečnosti vypadá a co obnáší.

Díky optimální velikosti studijních skupin (8-30 studentů) v našich kurzech mohou vyučující reagovat na dotazy a podněty a také získat zpětnou vazbu od studentů. Naším společným cílem je, abyste se dostali na Vámi vybranou vysokou školu a čas, který věnujete výuce, byl pro Vás příjemný a užitečně strávený.

Cena:

8 720,- Kč

(cena včetně DPH 21%)

Hodnota balíčku:  9 403 Kč  Bonusy v hodnotě  683 Kč  Exkluzivní cena pro vás:  8 720 Kč

Další informace:

BALÍČEK VIP obsahuje:

• Medicína + farmacie přípravný kurz (nultý ročník) 7990 Kč

• Odmaturuj z fyziky (Didaktis): běžná cena 179 Kč, vaše cena v balíčku 160 Kč

• Odmaturuj z chemie (Didaktis): běžná cena 206 Kč, vaše cena v balíčku 185 Kč

• ZDARMA poštovné za zaslání knih z balíčku, v hodnotě 100 Kč
  • ZDARMA e-book „Dostanu se na medicínu“ v hodnotě 45 Kč
  • ZDARMA program Garance v případě nepřijetí na VŠ v hodnotě 500 Kč
  • ZDARMA videonávod „Jak se dostat na medicínu“
  • ZDARMA pracovní sešit ke kurzu
  • ZDARMA pravidelný mailing s aktualitami z oboru medicíny

DALŠÍ VÝHODY:

• Doplňkové studijní materiály a testy ZDARMA
  • Certifikát o absolvování kurzu.
  • Intenzivní psaní testů různých variant, zadání z minulých let, přijímačky nanečisto

5% na každý další kurz pořádaný agenturou AMOS v tomto školním roce

10% na publikace z nabídky agentury AMOS

300,- Kč za dalšího účastníka kurzu, kterému kurz doporučíte (viz Obchodní podmínky)