VIP balíčky

VIP BALÍČEK PSYCHOLOGIE („nultý ročník“) přípravný kurz - 2020/21

VIP BALÍČEK PSYCHOLOGIE („nultý ročník“) přípravný kurz

logo garance vrácení penězPROGRAM GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ PŘI NEPŘIJETÍ NA VŠ

VIP balíček obsahuje produkty, které Vám pomohou s důkladnou přípravou na studium PSYCHOLOGIE.

Kvůli současné situaci přesouváme všechny naše kurzy do online podoby.

Výuku vždy povede lektor živě, studenti budou mít možnost s ním komunikovat v reálném čase a budou dostávat zpětnou vazbu. Navíc budou lektoři posílat připravené podklady, testy do emailů. Online podoba kurzů bude minimálně do konce roku 2020, pokud se situace kolem Covidu-19 po Novém roce zlepší, kurzy budou prezenční.

Proč si vybrat tento balíček?

• kompletní příprava na písemnou i ústní část zkoušky
  • získáte celkový přehled o psychologii
  • naučíte se strategii řešení testů
  • řešení typových úloh
  • návody na přípravu
  • lektoři věnují maximální pozornost vaší přípravě
  • učebnice k přípravě ověřené našimi lektory i studenty
  • program GARANCE a zaslání učebnic zdarma

BALÍČEK VIP obsahuje:

• Psychologie přípravný kurz (nultý ročník) 7 990 Kč
  • Psychologie - Jak se dostat na vysokou (skripta) (AMOS): běžná cena 209 Kč, vaše cena v balíčku 188 Kč
  • Základy společenských věd - balíček 4 dílů (Eurolex): běžná cena za komplet 290 Kč, vaše cena kompletu v balíčku 261 Kč
  • Přehled psychologie (Portál): běžná cena 281 Kč, vaše cena v balíčku 253 Kč
  • PSÝCHÉ MATRIX REALITA - hledání dimenzí reality očima psychologa, běžná cena 139 Kč, vaše cena v balíčku 125 Kč
  • Slovník základních pojmů z psychologie (Fortuna): běžná cena 89 Kč, vaše cena v balíčku 80 Kč
  • ZDARMA poštovné a balné za zaslání knih z balíčku v hodnotě 100 Kč
  • ZDARMA e-book „Dostanu se na psychologii“ v hodnotě 49 Kč
  • ZDARMA program Garance v případě nepřijetí na VŠ v hodnotě 500 Kč
  • ZDARMA pracovní sešit ke kurzu v hodnotě 100 Kč
  • ZDARMA videonávod „Jak se dostat na psychologii“
  • ZDARMA pravidelný mailing s aktualitami z oboru psychologie

Výuka probíhá převážně formou přednášek, jejichž cílem je zvýšit šanci na úspěch v písemné části přijímací zkoušky. V rámci sociální psychologie výuka zohledňuje ústní část přijímacích zkoušek – sebeprezentaci, přiměřené sebeprosazení, neverbální komunikaci. Lektor rozebere a nanečisto vyzkouší rozhovor o motivaci a zájmech o studium psychologie a rozhovor o přečtené odborné i populárně vědecké psychologické literatuře, studenti analyzují krátký videozáznam mezilidské interakce, vyzkouší psychologické testy (osobnostní testy, testy pozornosti, inteligenční atd.), připraví si seznam přečtené literatury a portfolio k přijímacím zkouškám.

Určen pro:

Kurz je určen zejména všem studentům, kteří se chtějí důkladně připravit na náročné přijímací zkoušky na psychologii na všech fakultách vysokých škol, ale také pro zájemce o prohloubení znalostí z psychologie.

Osnova:

• Základní informace o přijímacích zkouškách a přípravě na ně.
  • Základní a aplikované psychologické disciplíny. Základní pojmy, doporučená literatura.
  • Psychologie osobnosti - motivace, temperament, inteligence a její měření. Jáství, Ego obranné mechanismy. Osobnost v náročných životních situacích.
  • Obecná psychologie - pozornost, emoce, paměť, fantazie, vnímání.
  • Vývojová psychologie - teorie, stadiální vývoj v pojetí S. Freuda, Piageta a Eriksona. Vývojová stadia.
  • Úvod do metodologie.
  • Sociální psychologie - sociální percepce, komunikace, konflikty a jejich zvládání (asertivní - agresivní - pasivní chování - manipulace), malé sociální skupiny, výzkumy v sociální psychologii.
  • Komunikace (verbální a neverbální komunikace).
  • Klinická psychologie - základy obecné a speciální psychopatologie. Stres a jeho zvládání.
  • Psychoterapie.
  • Psychologie handicapu.
  • Pedagogická psychologie.
  • Hlavní psychologické a psychoterapeutické školy.
  • Psychologie práce a personalistika.
  • Slavná jména v psychologii – test na ověření znalostí.
  • Biologie – anatomie a fyziologie člověka, základy genetiky.

Vyučující:

Naši lektoři přesně vědí, co je potřeba k tomu, abyste u zkoušek uspěli. Všichni vyučující mají s přijímacím řízením a s přípravou na něj osobní zkušenosti - díky tomu Vám mohou předat cenné informace nejen o tom, jak se na něj připravit, ale i jak studium ve skutečnosti vypadá a co obnáší. Díky optimální velikosti studijních skupin (8-30 studentů) mohou vyučující reagovat na dotazy a podněty a také získat zpětnou vazbu od studentů. Lektoři s Vámi proberou náročnou látku, doporučí vhodnou literaturu a pomohou Vám připravit se na ústní část přijímacích zkoušek.

Naším společným cílem je, abyste se dostali na Vámi vybranou vysokou školu a čas, který věnujete výuce, byl pro Vás příjemný a užitečně strávený.

Cena:

8 890,- Kč

(cena včetně DPH 21%)

Hodnota balíčku: 9 098 Kč

Navíc bonusy v hodnotě: 649 Kč

Hodnota balíčku včetně bonusů: 9 747 Kč

Celkem ušetříte: 857 Kč

Cena pro vás:  8 890 Kč

Další informace:

BALÍČEK VIP obsahuje:

• Psychologie přípravný kurz (nultý ročník) 7 990 Kč
  • Přehled psychologie (Portál): běžná cena 281 Kč, vaše cena v balíčku 253 Kč